Ohita päänavigaatio

Siirry sisältöön

Georg C. Ehrnrooth

Georg C. Ehrnrooth

Kansanedustajana   22.07.1958–23.03.1979, 26.03.1983–20.03.1987

Ammatti / arvo:

lakitieteen lisensiaatti, varatuomari